TEKNOMAK | Bize Katılın
×

TEKNOMAK olarak sektörümüzde güçlü ve güvenilir bir etkiye sahibiz. Emeğe ve emekçiye verdiğimiz değer ve müşteri memnuniyetini sağlamada gösterdiğimiz bilinçli çaba, etki alanımızı her geçen gün genişletiyor.

Bugün toplam 37000 metrekare alan üzerine kurulu, toplam 22000 metrekare kapalı alanda üretim faaliyetlerimize devam ediyoruz.

Gelişip büyüdükçe çalışan sayımızın artışına iş yapabilmedeki yüksek farkındalığımızı ve eksilmeyen gelecek hayallerimizi de ekledik. Sayımız 302 kişiyi buldu. Çalışanlarımızın 89’u beyaz yaka ve 213’ü mavi yakadır. İdari personelimizin %47'sini kadın çalışanlarımız oluşturmaktadır. Fırsat ve cinsiyet eşitliği ile inanç özgürlüğü bizim için vazgeçilmezdir.

Bizimle çalışmanın anlamı; gelişmek, dönüşmek ve girişimci ruhunu her daim korumaktır. “İşleyen demir ışıldar.’’ atasözünün öneminin farkındayız. Yolumuz çalışkan bireylerin ışığı ile aydınlanmaktadır. “Bize katılın”. İnsan olmanın önemine ve işleyişine tanık olun. Kendimizle başlayan, iş hayatı ile devam eden yolu birlikte inşa edelim mi?

Formu doldurarak hakkımızda detaylı bilgi alabilir, iş ilanlarımızı inceleyebilir ve başvuru yapabilirsiniz.

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
Başvuru Türü
Onay kutuları
KVKK Politikamıza ulaşmak için lütfen tıklayınız.