TEKNOMAK | Anasayfa
×

Kaliteli işçilik anlayışımız ve satış sonrası hizmetlerimizle

KALİTENİN YOLU TEKNOMAK’TAN GEÇER

Asfalt ve imalat sektöründeki yenilikçi bakış açımızla

AR-GE VE GELİŞİMİN YOLU TEKNOMAK’TAN GEÇER

Müşterilerimizin beklentileri özelinde geliştirdiğimiz projelerle

MEMNUNİYETİN YOLU TEKNOMAK’TAN GEÇER

HAKKIMIZDA

Dünya’nın farklı ülkelerinden tanınmış yol ekipmanlarının mümessili olan markamızı, 1997 yılında TEKNOMAK Makine ve TEKNOMAK İmalat isimleri ile iki ayrı şirket olarak kurduk. İlk üretimimiz Ostim’de küçük bir atölyede başladı. Kuruluşumuzu takip eden 10 yıl içerisinde üretim kapasitemizdeki artış; öncelikle Ostim’de kendi binamızı inşa etmemize ve bu binaya ek olarak yeni üretim alanları oluşturmamıza neden oldu.

2010 yılında markamızın satış ve üretim alanında göstermiş olduğu uzmanlık ve sürekli gelişim, dünyaca bilinen asfalt plenti üreticisi Ammann firmasının ortaklık teklifi ile taçlandı.

TEKNOMAK Makine olarak Ammann firması ile birlikteliğe imza atarken, TEKNOMAK İmalat olarak ortaklıktan bağımsız, yine aynı markanın tedarik firması göreviyle yola devam ettik. 2017 yılında tesis alanımızın mevcut üretim kapasitemizi artırmak sebebiyle Başkent Organize Sanayi Bölgesi’ne taşındık.

Tecrübemiz, dünya ülkeleri ile iletişime yönelik geniş vizyonumuz, sağlam alt yapımız ve kaliteli imalatımız ile sadece Türkiye’de değil diğer birçok ülkede de hizmetlerimizi ve yeteneklerimizi deneyimleyebiliyoruz. Gelişime açık yapımızın, öğrenme ve üretme hevesimizin, ilk günkü heyecanımızın ve adanmışlığımızla koruduğumuz disiplinimizin aktarımını, nesiller boyunca devam ettirerek sektörümüzde var olmayı sürdüreceğiz.

REFERANSLAR