TEKNOMAK | Tasarım Merkezi
×
Hakkımızda > 

Tasarım Merkezi

Tasarım Merkezi

 

TEKNOMAK Tasarım Merkezi faaliyetlerimizin temelini, markaya rekabet üstünlüğü sağlayan inovasyon gücüne katkı sağlamak, müşterilerimizin bugünkü ve gelecekteki ihtiyaçlarını karşılamaya odaklanan ürünler ve hizmetler oluşturmaktadır.

Bu amaçla, Aralık 2018’de Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı onaylı Tasarım Merkezi serüvenimize başladık. Tasarım Merkezi çatısı altında her geçen gün Ar-Ge ve inovasyon yatırımlarımızı artırıyor, yenilikçi anlayışımız doğrultusunda, markamızın inovasyon kültürüne katkı sağlıyoruz.

TEKNOMAK Tasarım Merkezi olarak Ar-Ge ve İnovasyon odaklı projelerimizde ulusal ve uluslararası fon kaynaklarını projelerimizin ihtiyaçları doğrultusunda kullanıyoruz. Bu motivasyon ile, etkili ve değer yaratan üniversite-sanayi iş birliklerini geliştiriyor, patent ve faydalı model tabanlı teknolojiyi beraber yaratmayı hedefliyoruz. Bu sayede Ar-Ge ve inovasyon ekosistemimizi geliştiriyoruz.

TEKNOMAK ailesi olarak yeni fikirlere ve değişime her zaman açığız. Bu kapsamda, müşteri ihtiyaçlarına özel ve uluslararası standartlara uygun ürünler geliştiriyor ve daha verimli-sürdürülebilir üretim yapmalarına katkı sağlıyoruz. Hem bizim hem de müşterilerimizin daha rekabetçi olması amacıyla, tasarımlarımızda müşteri ve pazar ihtiyaçlarını ön plana koyuyoruz. Sektörel gelişmeleri ve teknolojiyi yakından takip ederek, teknik bilgi ve tecrübelerimizi ürün geliştirmeye aktararak ve sektörün gelecek yıllarda ihtiyaç duyacağı yeni ürünleri belirleyip Ar-Ge çalışmalarımızı bu alanlara yoğunlaştırmaya özen gösteriyoruz. Ayrıca üretim hatlarında sürekli yapılan iyileştirme çalışmalarımız ile rekabet gücümüze katkı sağlıyoruz.