UMMAN & ABU DHABI

Ocak 2016

Dünya genelinde varolan bir firma olmak, beraberinde yepyeni fırsatları getiriyor. Türkiye’nin Avrupa ile Asya arasındaki köprüyü oluşturması ise bize bambaşka işbirliği imkanları sunuyor. Bu sene hem Umman hem de Abu Dhabi’de Ammann müşterilerine asfalt plenti satışı gerçekleştirdik. Ammann Ortadoğu birimi, Körfez ülkeleri için en rekabetçi fiyatları bizimle beraber oluşturarak, müşterilerini memnun etti. Üstüne üstlük her iki projede de Ammann – Teknomak’ın gurur duyduğu asfalt üretimi ile ilgili diğer ürünleri de yerlerini aldılar.

Umman her geçen gün büyüyen bir pazar. Bir çok değişik ülke burada iş yapmaya çalışıyor. İlk yaptıkları projede iyi bir referans almak için de elbette en iyi bildikleri markayı tercih ediyorlar.

Abu Dhabi Birleşik Arap Emirlikleri’nin kalbi. Ne gelişmeye doyuyor, ne yenilenmeye. Müşterimizin amacı sadece projeyi bitirmek değil. Kurduğu tesisin bir akademi olmasını ve bölgede gerekli olan kaliteli iş günü de burada oluşturmayı arzu ediyor. İşte bu sebeple, asfalt ve asfalt üretimi ile ilgili her türlü ürünün olduğu bir şantiye kuruyor. Akademi için, bu işi en iyi bilen firmanın ürünlerinden başka bir şey seçmesi zaten mümkün değildi. Biz de şimdi harıl harıl yine en kalitelisini sunmak için çalışıyoruz.